Koolituspäev ettevõtetele

Ebatäiuslik täiuslikus maailmas

  • „Fake it, until you make it!“
  • „Sina kontrollid oma harjumusi, mitte vastupidi!“
  • „Edukad inimesed mediteerivad iga päev x minutit“

Sotsiaalmeedia ja uudisenupud leheveergudel loovad kujutelma, et täiuslikkus on saavutatav kõigis valdkondades ning selle poole peaksime ka püüdlema. Alates toitumisest ja treeningust lõpetades teadliku rahumeelse lapsekasvatuse ning kohaloleku praktikatega – teised ju saavad! Reaalsuses võib ka pingutusega tehtud meditatsioon olla stressiallikas. Suutmatus mitmel rindel eeskujulikku rutiini hoida, põhjustab tihtipeale läbipõlemist ja läbikukkumise tunnet. Selleks, et tervislike harjumuste kujundamine toimuks jätkusuutlikult ja ka ennastsäästvalt, on oluline osata valida enda eesmärke toetavad nõuanded ja sobitada need oma võimalustega. Samuti peaksime purustama illusiooni, et täiuslikkuse saavutamine elu kõigis aspektides on vaid pingutuse küsimus ja vaimse tervise hoidmiseks normaliseerima ebatäiuslikkust.

Ebatäiuslik täiuslikus maailmas

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

8.7
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolituse tulemusel oskad kriitiliselt hinnata ühiskonnas levinud norme ja tead, kuidas seada endale realistlikke ootuseid, et muutuse protsessis säästa vaimset tervist.

Koolitustel osalejate tagasiside

Merilin Mandel

Koolitaja

Merilin Mandel (MSc) on kasvatuspsühholoog, vaimse tervise esmaabi koolitaja ning @jesslapsed ja “Jess, lapsed!” autor. Merilini igapäevatöö on vaimse tervise ja kasvatuse teemaliste koolituste ja loengute läbiviimine nii täiskasvanutele kui noortele, lisaks tegeleb ta süvitsi interdistiplinaarse feminismiga ning uurib tervise ja tervislikkusega seotud müüte ja stigmasid nii meditsiinilisest kui psühholoogilisest vaatevinklist. Mis puudutab täiuslikkust, siis esindab Merilin enda sõnutsi kõikvõimalikke “ebatäiuslikke” omadusi – teisisõnu, on lihtsalt inimene kõige tavalisema ajuga, mis tegutseb nagu parasjagu oskab, saab ja jaksab.

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top