Sportlase toitumine

Vali huvipakkuv teema ja kutsu meid koolitama

Sportlase edu valem

Toiduvalikud ja söömisharjumused on kahtlemata märkimisväärse tähtsusega komponendid sportlase edu valemis. Olenemata sellest, kas tegemist on tervisesportlase, harrastussportlase või tippsportlasega, on sobilike toitumisstrateegiate abil võimalik parandada nii sooritust, kui ka füüsilist ja vaimset tervist ning heaolu. Milline on siis eduka ja terve sportlase toitumine?

Infoväljast leiab palju erinevaid ja kohati vastuolulisi toitumissoovitusi. Paraku ei ole harvad juhused, kui spordimaailmas soovitatakse ja järgitakse äärmuslikke dieete, mis pikemas perspektiivis tervist kahjustavad. See on soodne pinnas vigastuste ja vaimse tervise probleemide tekkeks, mis omakorda võib päädida ootamatult sportlaskarjääri lõppemisega.

Seetõttu pühendumegi Rahvatervise Akadeemias sportlaste, treenerite ja lastevanemate harimisele tõenduspõhise infoga sporditoitumisest, et toetada Eesti sportlaste kõrgeid ambitsioone ning pikaajalist, edukat ja täisväärtuslikku karjääri.

Sportlase toitumine

Rahvatervise Akadeemia koolitab nii täiskasvanuid, kui ka laps- ja noorsportlasi, tehes koostööd erinevate spordiklubide, lasteaedade, koolide, kaitseliidu kui ka erialaliitudega. Koolitajateks on oma ala eksperdid ja sportlaste toitumisnõustajad, kes tuginevad tõenduspõhistele tasakaalustatud toitumise põhimõtetele ja oma pikaaegsele kogemusele. Koolitusi on võimalik meeleolukamaks muuta ka põnevate tervislike toitude valmistamise töötubadega.

Vali huvipakkuv teema ja kutsu meid koolitama:

Kui soovid täpsemat infot koolituse sisu kohta, siis võta meiega ühendust alloleva vormi kaudu või kirjuta info@rahvatervis.ee.

Tagasiside koolitustele

Tutvu koolitajatega

Sportlase toitumise loenguid on võimalik kuulata mugavalt ka e-koolitusena:

Siret Saarsalu

Siret Saarsalu
Rahvatervise Akadeemia asutaja ja tegevjuht

Võta meiega ühendust

Soovid lisainfot mõne koolituse kohta? Kirjuta meile ja paneme koos kokku koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top