Tuuli Taimur

Tuuli Taimur

Tutvustus

Tuuli tee toitumisnõustajaks on kulgenud läbi tema õpingute ning laste. Ta on lõpetanud TÜ rahvatervishoiu magistriõppe ning omab terviseteaduse magistrikraadi. Enne toitumise ja rahvaterviseni jõudmist omandas ta loodusteaduste magisrikraadi ning töötas keskkonnaspetsialistina. Õppides ja töötades keskkonnaspetsialistina keskendus ta väliskeskkonna ja inimeste vahelistele suhetele ja sellele, kuidas meid ümbritsev keskkond mõjutab inimese heaolu. Peale laste sündi hakkas teda huvitama, kuidas inimene ise enda heaolu ja enesetunnet mõjutab ning jõudis arusaamisele, et meie toitumine, füüsiline aktiivsus ning mõttemaailm on kõige aluseks, aidates meil püsida terve ja energilisena.

Lisaks TÜ rahvatervishoiu magistriõppele on Tuuli lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja täienduskoolituse. Ta on täiendanud end erinevatel koolitustel ja kursustel ning omab toitumisnõustaja (tase 5) ja täiskasvanute kutsetunnistust (tase 5). Tuuli peab oluliseks enese erialast täiendamist ning hoiab end kursis tõenduspõhiste uuringutega, sest toitumisnõustamine ei ole ala, kus piisab kunagi selgeks õpitud tõdetest.

Tuuli viib läbi individuaalseid konsultatsioone ning juhendab erinevaid töötubasid ja koolitusi nii lastele, täiskasvanutele kui ka kollektiividele. Tuuli on üheks põhikoolitajaks Toitumisnõustaja õppes.

Tuuli usub, et hea tervise ja enesetunde üheks alustalaks on täisväärtuslik toit. Ta aitab hea meelega sindki tervisliku toitumise nõuannete jälgimisel ja harjumuste muutmisel, et sellest kujuneks Sinu elustiil!

 

Ilmunud artiklid:

Taimur, T. Toiduvalik päästab hambaarsti käest. Tervis Pluss 2015, 11, 45-47. Loe siit!
Taimur, T. Mürgine argipäev. Tervis Pluss 2015, 08, 42-45. Loe siit!
Taimur, T. Söö tselluliit ära! Tervis Pluss 2015, 06, 14-16. Loe siit!
Taimur, T. Väega taimed taldrikule. Tervis Pluss 2015, 06, 60-42. Loe siit!

Scroll to Top