Kärt Jalajas

Kärt Jalajas

Tutvustus

Inimese tervis ja füüsiline heaolu hakkasid Kärti paeluma juba keskkooli päevil. Nii oligi tema edasine haridustee seotud inimorganismi tundmaõppimisega ja karjäärivalik suunatud liikumise valdkonda. Kärt asus õppima Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonda ja paralleelselt õpingutega koolitas ennast rühmatreeningute ja personaaltreeneriks. Kõikide teadmiste ja oskuste praktiseerimist alustas ta koheselt ka treeneritöös nii laste kui täiskasvanutega.

Kärt on lõpetanud magistrantuuri kehakultuuri õpetaja erialal ja omab aastatepikkust treeneritöö kogemust. Tema jaoks on iseenesestmõistetav, et terve ja rahuloleva inimese taga peituvad tervist toetav eluviis ja liikumisharjumused. Üha enam kasvas temas teadmine, et ka see, millised on meie söömisharjumused ja millest koosneb meie toidulaud, on heaolu ja õnne tagamiseks sama olulised. Nii suundusgi ta õppima Rahvatervise Akadeemiasse ning läbis toitumisnõustamise ja toitumisteraapia õpingud.

Tänaseks omab Kärt toitumisnõustaja 5. taseme kutsekvalifikatsiooni ning toitmisravi sertifikaati. Lisaks koolitamisele Rahvatervise Akadeemias, on ta toitumisterapeudi rollis nii erapraksises Nutrilligent kui ka Tartu Ülikooli Kliinikumi Geneetika ja personaalmeditsiini kliinikus.

Kärt on veendunud, et tervis on suuresti meie endi juhtimise all ja valikutest märkimisväärselt mõjutatud. Ta on igati abiks personaalsel nõustamisel, kui tunned, et oled kaotanud tähelepanu oma keha ja toitumisharjumuste üle. Kärt viib rõõmuga läbi ka toitumisalaseid koolitusi ja töötubasid, et süstida energiat enese eest hoolitsemisse.

Scroll to Top