Koolituspäev ettevõtetele

Tööpäeva toetav toitumine - lihtsalt ja praktiliselt

On ütlus, et „konverentsil kõige kehvem aeg esinemiseks on peale lõunasööki“, sest kuulajad peavad võitlust peale söömist tekkinud rammestusega. Samad heitlused toimuvad ka kontori- ja koosolekulaua taga. Tõsi on, et see, mida päeva lõikes sööme ja joome, mõjutab olulisel määral nii meie enesetunnet kui energiataset ja seeläbi ka töövõimekust ning sooritust. Seda, kuidas hoida toitumise abil head ja stabiilset energiataset, saad teada koolitusel „Tööpäeva toetav toitumine – lihtsalt ja praktiliselt“.

Ja kuigi juttu tuleb tööpäeva produktiivsusest, kehtivad samad toitumise alustalad ka puhkeajale ning lastele ja noorukitele. Seega annab koolitus vajalikud baasteadmised sellest, kuidas päeva lõikes planeerida enda ja pere toitumist, et olemine oleks tegus ning energiline.

Tööpäeva toetav toitumine

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

Sõltuvalt ettevõtte vajadustest on võimalik käsitleda ka toidukordade planeerimist vahetustega töö korral.

9.3
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolitus annab sulle teadmised ja oskused, et luua toitumise abil erksamat ja tulemuslikku päeva nii iseendale kui oma perele.

Koolitustel osalejate tagasiside

Tuuli Taimur

Koolitaja

Tuuli Taimur on Rahvatervise Akadeemia toitumisnõustaja ja koolitaja. Ta on lõpetanud TÜ rahvatervishoiu magistrantuuri ning Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja täiendkoolituse. Tuulil on pikaaegne kogemus täiskasvanute koolitajana, omades ka koolitaja kutseklassifikatsiooni. Lisaks toitumisnõustajatele koolitab ta ka TÜ Kliinikumis ning on teinud tellimuskoolitusi koolidest ettevõteteni. Koolitustel peab väga oluliseks praktilisust ning õppijate kaasamist, sest läbi arutelude ja kogemuste jagamise kinnistuvad saadud teadmised kergemini. Ikka selleks, et teooria jõuaks praktikasse.

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top