Koolituspäev ettevõtetele

Valus selg ja kange kael - ennetus ja ravi

Kangekaelsus ja seljavalu näivad olevat kontoritöötajate truud kaaslased. Loomulikult armastavad nad ka teisi sundasendite praktiseerijaid, näiteks hambaarste, laotöötajaid ning poemüüjaid – kõiki natuke erinevalt ja omal moel. Koolitusel saad teada, miks kaela- ja seljavaevused tekivad ning kuidas neid ennetada ja leevendada. Kesksel kohal on praktilised tegevused, mida saad tööl ja kodus rakendada.

Seljavalu

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

10
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolituse tulemusel valid sobivad tööasendid ja tead lihtsaid võtteid, kuidas ennetada ning leevendada kaela- ja seljavaevusi.

Koolitustel osalejate tagasiside

Koolitajad

Mati Arend

Mati Arend on FysioCentrumi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut. Füsioteraapia haridusega tegi Mati algust Tartu Ülikoolis, kus jätkab praegu doktoriõpinguid Liikumis- ja Sporditeaduste erialal. Lisaks on Mati Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja Füsioteraapia instituudi õppejõud ning FysioCentrumi üks asutajatest.

Varasemalt on Mati ka üldkehalise ettevalmistuse treenerina aidanud TÜ/Rock ja Rocki Korvpallikooli ning Eesti korvpalli noortekoondise mängijaid. Saavutussportlasena on Mati tegelenud sõudmisega – seega on liikumine ja treenimine ning nendega kaasnevad probleemid ka isiklikul tasandil tuttavad. Kliinilises töös on Mati keskendunud kroonilise valu probleemidele, mis sageli saavad alguse sundasenditest või -tegevustest tööl.

Ege Johanson

Ege Johanson on Tartu Ülikooli bio-ja siirdemeditsiini instituudi anatoomia õppetooli assistent, Füsiokliiniku asutaja ja füsioterapeut.

Füsioteraapia-alase kõrghariduse omandas Tartu Ülikoolis. Doktoriväitekirja pealkirjaga „Back extensor muscle fatigability and postural control in people with low back pain“ kaitsnud 2011 aastal, juhendajateks prof. Mati Pääsuke Tartu Ülikooli füsioteraapia ja spordibioloogia instituudist ning prof. Simon Brumagne, Leuveni Ülikoolist, Belgiast.

Töötanud füsioterapeudina Ida-Tallinna Keskhaiglas (2002-2005), taastusraviteenust osutavas erapraksises OÜ BioDesign (2005-2014). Eesti Füsioterapeutide Liidu kutsekomisjoni liige.

Täiendanud end erialaselt rahvusvahelistel konverentsidel ja koolitustel Eestis, Euroopas, Lõuna- ja Põhja- Ameerikas. Avaldanud artikleid rahvusvahelistes eelretsenseeritavates ajakirjades: Journal of Back and Musculoskeletal Rehabilitation, Electromyography and clinical neurophysiology, European Spine Journal.

 

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top