Koolituspäev ettevõtetele

Töö ja eraelu tasakaal

Me võime pingutada kõvasti, et toituda tervislikult, pigistada päevast see tund, et jõuda spordiklubisse ning harjutada kohaloleku praktikaid. Paraku on see kõik kui hane selga vesi, kui me ei suuda hoida ja kaitsta oma isiklike piire ning seeläbi oma keset ja tasakaalu. Klassikaliseks piiride seadmise väljakutseks on töö ja eraelu tasakaalu saavutamine, aga sagedamini kui arvata oskame, on piirid nihkes ka isiklikus sfääris. Olgu töö või eraelu, oluline on mõista, kas vundament, millele ehitada tervist toetavaid harjumusi, on paigas ja toestatud. Just selle viimase teadvustamisega antud koolitus tegelebki.

Töö ja eraelu tasakaal

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

8.7
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolituse tulemusel teadvustad läbipõlemisele eelnevaid tunnuseid ja lood endale varuplaani selle stsenaariumi vältimiseks ning paremaks enesehoiuks.

Koolitustel osalejate tagasiside

Kaire Talviste

Koolitaja

Kaire Talviste on kliiniline gestaltpsühhoterapeut, coach, organisatsioonide nõustaja ning raamatute autor. Ta on üks väheseid, kes koolitab üle Eesti nii lapsi kui täiskasvanuid digiteemadel. Tema sulest on ilmunud raamat “Digilõks”. Lisaks on ta ettevõtete koostööpartner, rääkides vaimse tervise teemadel (piirid, töö- ja eraelu tasakaal, Covidi mõjudega toimetulek).

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top