Koolituspäev ettevõtetele

Harjumused, mis püsivad ja loovad muutust!

Üsna tihti kuuleme lugusid, kuidas enesega on tehtud kiireid ja imelisi muutusi. Olgu selleks silmnähtav kaalulangus või igaõhtune jooksuring. Paraku on ka sage, et vanadesse käitumismustritesse langetakse peatselt tagasi. Selleks, et seda ei juhtuks, tuleb fookusesse võtta oma harjumused.

Harjumuste kujundamine eeldab tööd teadlikkuse ja motivatsiooniga ning nende kinnistamiseks ja püsima jäämiseks on oluline mõista oma väärtusi, uskumusi ja motiive.

Läbimõeldud eesmärkide seadmine ja tegevuste teadvustamine aitab igapäevaste väikeste sammude abil jõuda seatud sihtide ning parema enesetundeni, et tervist toetavatest harjumustest saaks elustiil!

Harjumused koolitus

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

8.7
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolitus aitab sul mõista mõttemustrite mõju oma harjumustele, panna paika soovitud eesmärgid ning läbi teadlike tehnikate hoida end positiivsete muutuste loomise kursil.

Koolitustel osalejate tagasiside

Siret Saarsalu

Koolitaja

Siret Saarsalu  omab nii toitumisterapeudi kui täiskasvanute koolitaja kutsetunnistust ja on aidanud inimestel oma eludes positiivseid muutusi luua alates 2012. aastast. Üldjuhul teatakse, milline on tervist toetav elustiil ja mida oma igapäevastes valikutes oleks vaja muuta, et selleni jõuda. Väljakutseks on enamasti hoopis see, kuidas tulemusteni viivates tegevustes järjepidevust hoida, kuna tahtejõud ja motivatsioon kipub aja jooksul vähenema. Antud koolituse on Siret kokku pannud kombineerides kolm lüli- aastate jooksul omandatud teadmised, klienditööst saadud praktilised kogemused ning katsetused isiklike harjumuste kujundamisel. Sireti uskumus on, et kõik on võimalik. Tuleb lihtsalt valida õige suund ja meetod, mis püsivate tulemusteni viib. 

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top