Koolituspäev ettevõtetele

Tervistav uni

Kas oled märganud, kuidas mõjub tööpäevale magamata öö või paar? Või milline on töö tulemuslikkus, kui uni on häiritud pikema perioodi vältel? Lühiajalisi uneprobleeme on meist kogenud enamik, aga igas suuremas meeskonnas leidub ka neid, kel välja puhkamata ööd on pigem standard kui erand. Ometigi on piisav uni hea enesetunde tagamise ning kestlikult kõrge soorituse eelduseks. Seda, miks uni on tervise seisukohast nii oluline ja kuidas luua unekvaliteeti toetavaid rutiine, kuuled koolitusel „Tervistav uni“.

Tervistav uni

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

8.7
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolituse tulemusel oskad luua head unekvaliteeti toetavaid rutiine ning seeläbi panustad parema ööune, enesetunde ja elukvaliteedi loomisesse.

Koolitustel osalejate tagasiside

Koolitajad

Heisl Vaher

Heisl Vaher (MD) on kõrva-nina-kurguarst ning unemeditsiini spetsialist, kes omab pikaaegset kogemust uneaegsete hingamishäirete ravis lastel ja täiskasvanutel. Ühtlasi on ta Eesti Unemeditsiini Seltsi liige ning oli kuni 2021 aastani seltsi president. Enda teadmisi on ta korduvalt täiendanud USA, Prantsusmaa ja Saksamaa unemeditsiinile keskenduvates kliinikutes. Ta on kirjutanud mitmeid erialaseid ning populaarteaduslikke artikleid unemeditsiini ja kõrva-nina-kurguhaiguste teemal.

Kene Vernik

Kene Vernik  on psühholoog ja unenõustaja. Töötab Tartu Psühhiaatriakliinikus unekeskuse osakonnas ja ühtekokku olnud selle alaga seotud ligi 16 aastat. Haiglas omandas unetehnoloogi praktilised oskused ja 2016. aastal väljastati talle unetehnoloogi kutse Euroopa Unemeditsiini komisjoni poolt. Lisaks omab Kene Tartu Ülikooli magistrikraadi psühholoogias. Ta on läbinud kognitiiv-käitumisteraapia ja skeemiteraapia põhiväljaõpped. Viimased neli aastat on vastuvõttudele lisandunud meeleoluhäire ja isikushäire all kannatavad kliendid. Viimastel aastatel on Kene end pühendanud ka noorte emade, vastsündinute, imikute, laste ja noorukite uneprobleemidele.

Anette Ariana Pärnits

Anette Ariana Pärnits on koolitaja, unenõustaja, autor ning hambaarst. Anette lõpetas arstiteaduskonna hambaarstiteaduse cum laude ja kõrvalerialana õppis psühholoogiat. Ta on kirjutanud ülimalt populaarse raamatu “7 sammu lapse parema uneni: Saa sõbraks mikrobioomi ja ööpäevarütmidega”, mis on aidanud üle tuhandel perel saada parema une. Lisaks ka kümned pered, kes on saanud individuaalse lähenemisega väga häid tulemusi une vallas.

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top