Koolituspäev
Treeninguid toetav toitumine
- „Kuidas süüa, kui ma teen trenni?“
- „Kui palju aega jätta toidukorra ja treeningu vahele?“
- „Millal süüa, kui trenn on vara hommikul või hilja õhtul?“
- „Kuidas toitumise abil saavutada paremaid tulemusi?“
…on vaid mõned küsimused, mida spordiharrastajatelt ikka ja jälle kuuleme, kui käime ettevõtete kollektiivides toitumisest rääkimas. Tõepoolest, sporditoitumine on valdkond, mis väärib omaette käsitlust, sest toiduvalikutel ja söömise ajastamisel on treeningute toetamisel märkimisväärne roll. Samas levib selle kohta ka palju eksiarvamusi ja müüte. Antud koolitus aitab selgust tuua nii neile, kes soovivad regulaarse trenniga algust teha kui spordihuntidele, kelle ambitsioon on oma sportlikku sooritust toitumise abil lihvida.
Ja kuigi juttu tuleb tööpäeva produktiivsusest, kehtivad samad toitumise alustalad ka puhkeajale ning lastele ja noorukitele. Seega annab koolitus vajalikud baasteadmised sellest, kuidas päeva lõikes planeerida enda ja pere toitumist, et olemine oleks tegus ning energiline.
Koolituspäeval käsitletavad teemad:
- Mil moel erineb sporditoitumine tavatoitumisest?
- Milline on toitumise roll füüsilisel koormusel?
- „Süsivesikud on kurjast“ ja „tähtis on laadida end valkudega“ ehk räägime tõenduspõhiselt makrotoitainete vajadusest ja murrame levinud müüte
- Päevamenüü planeerimise põhimõtted ja toidukordade ajastamine.
- Treeningu ja tööpäeva ühildamine.
Koolitus annab sulle teadmised ja oskused, kuidas toitumise abil toetada oma sportlikke eesmärke ning taastumist, et ka argipäev oleks tulemuslik.
Koolitustel osalejate tagasiside
Koolitajad
Siret Saarsalu omab nii toitumisterapeudi kui täiskasvanute koolitaja kutsetunnistust ja on aidanud sportlaste toitumises ning harjumustes positiivseid muutusi luua alates 2012. aastast. Lisaks teadmistele toitumise vallas omab ta ka sõudespordi kogemust. Siret on edukalt võistelnud nii Eestis kui välismaal ning sport on jätkuvalt tema aktiivse eluviisi üheks osaks. Sõudmine ja huvi spordi vastu oli ka üheks tõukeks, mis viis teda Saksamaale Hohenheim’i ülikooli toitumismeditsiini õppima. Vahetusaastal Šveitsis, ülikoolis ETH Zürich, sai ta spetsialiseeruda sportlaste toitumisele. Omandatud teadmised sporditoitumise vallas on ta aastate jooksul ka enda heaks tööle pannud ning saadud kogemused rikastavad käesolevat koolitust praktiliste näidete näol.
Võta meiega ühendust
Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.