Koolituspäev

Su keha on loodud liikuma!

Kas oled tähele pannud, kui head mõtted tekivad joostes ning kui ergas on meel peale treeningut? Evolutsiooniliselt on inimese keha loodud liikuma. Samas, tänases ühiskonnakorralduses pole igapäevane liikumine enam iseenesestmõistetav ning paljud meist ei ole füüsiliselt piisavalt aktiivsed. Just seetõttu on omal kohal küsida, miks peaksime liikuma, kui palju ja mis kasu sellest saame? Lisaks saad koolitusel teada, millised liikumissoovitused kehtivad erinevatele vanusegruppidele, alates lastest kuni eakateni.

Su keha on loodud liikuma

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

8.7
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolituse tulemusel mõistad, millist kasu liikumisest saad ning teadvustad, milline on sulle sobiv liikumisviis ja -koormus.

Koolitustel osalejate tagasiside

Mati Arend

Koolitaja

Mati Arend on FysioCentrumi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut. Füsioteraapia haridusega tegi Mati algust Tartu Ülikoolis, kus jätkab praegu doktoriõpinguid Liikumis- ja Sporditeaduste erialal. Lisaks on Mati Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja Füsioteraapia instituudi õppejõud ning FysioCentrumi üks asutajatest.

Varasemalt on Mati ka üldkehalise ettevalmistuse treenerina aidanud TÜ/Rock ja Rocki Korvpallikooli ning Eesti korvpalli noortekoondise mängijaid. Saavutussportlasena on Mati tegelenud sõudmisega – seega on liikumine ja treenimine ning nendega kaasnevad probleemid ka isiklikul tasandil tuttavad. Kliinilises töös on Mati keskendunud kroonilise valu probleemidele, mis sageli saavad alguse sundasenditest või -tegevustest tööl.

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top