+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Jäljed homses

Audiovahend muutuste toetamiseks
13 12 2016

Ole valmis muutma oma harjumusi!

//
Kommentaarid0

Rahvatervise Akadeemial on olnud hea võimalus olla koostööpartneriks KaaluViit ettevõtmisele, millest on sündinud audiovahend “Jäljed homses”. See on abivahend, mis toetab sõnalaenguga ning annab alguse positiivsele mõtteahelale. Innustavate mõtete enesesisendust aitab toetada harmooniline muusika. Sõnade ja muusika kooskuulamise nauding aitab Sul häälestuda korduvale, sihipärasele tegutsemisele oma eesmärgi nimel.

Plaadi helitaust on jagatud kolmeks osaks, millest igalühel on oma vorm ja väljendusviis. Olgu need nimetatud “Eilseks”, “Tänaseks” ja Homseks” – harmooniliseks trioks, mis aitab luua muutusteks sobivat harmooniat. Teksti autor Piret Rosenthal, muusika autor on Matis Metsala ning teksti loeb Hannes Hermaküla.

Siin kuulamiseks Sulle ka üks väike lõik plaadilt

Kellele see plaat sobib?

See plaat on heaks toeks kaalulangetajale ning sobib hästi jõulukingiks sõbrale, kes vajaks tuge ja motiveerimist kaalu alandadamisel või tervislikuma eluviisi harrastamisel. Võta endale iga päev aega meelde tuletada, et Sa oled oluline ning vaid Sina suudad end innustada ning alustada muudatustega. Loodetavasti aitab see audiovahend Sul alustada positiivseid muutusi ning püsida tervislikumal rajal. Leia koht, kus olla segamatult ning kuula. Keskendu öeldule. Kogu jõudu muuta oma mõtteid.

Plaati on võimalik soetada endale kas interneti teel tellides või meie Tartu kontorist Vaksali 17a-203.

Sihikindlaid muutusi soovides
KaaluViit ja Rahvatervise Akadeemia.