Podcastid

Valikuline söömine on lapse arengus täiesti normaalne etapp ning on seotud lapse iseseisvuse suurenemisega. Lapse valivat söömiskäitumist mõjutavad erinevad tegurid, mis on …

Tõenäoliselt on paljud vanemad oma laste toiduvalikute ja toidulaua taga toimuva käitumisega seoses kogenud ärevaid toidukordi. Toidukordadega seotud ärevuse taga võib olla …

Sellel korral vaatleme toitumisnõustaja ja tehisintellekti koostöövõimalusi. Arutame, kas ja kuidas selline sünergia on muutmas toitumisnõustajate tööd ja mida see tähendab tuleviku …

Seekordses saates on arutelu all toidu, söömise ja toitjaga seotud emotsionaalne suhe. Toit ja söömine on seotud viisil või teisel alati emotsioonidega …

Vanematel võib lapse toiduvalikuid vaadates tekkida aeg-ajalt küsimus, kui tasakaalus ja mitmekesine lapse toitumine tegelikult on? Seekordses osas on fookuses just laste …

Laste toitumise teemalise podcasti sarja neljandas saates arutame, mis mõjutab lapse isutust ja mida teha, et lapse isu parandada ning teda pere toidukordadel paremini …

Laste toitumise teemalise podcasti sarja kolmandas saates arutame, kuidas kujunevad laste söömisharjumused ja millised tegurid neid mõjutavad. Sarnaselt maitse-eelistustele kujunevad ka meie …

Rahvatervise Akadeemia laste toitumise teemaliste podcastide seeria teises osas on põgusa arutelu all küsimus, millal võtta päevakorda lisatoiduga alustamine, millises vanuses tutvustada …

Rahvatervise Akadeemia podcast saab täiendust 10-osalise laste toitumise teemalise seeriaga. Esimeses osas teeme sissejuhatuse ning heidame põgusa pilgu eesootavatesse podcasti teemade käsitlusse. …

Seekord käisime ise külas Delfi Tasku podcastis, kus tutvustasime oma tegemisi ning erialaõppeid: toitumisnõustaja, toitumisterapeudi ning imetamisnõustaja väljaõpe.   Rahvatervise Akadeemia asutaja …

Toiduinnovatsioon ja tulevikutoit Rahvatervise Akadeemia podcasti 10. osas rändame ajas veidi edasi ja arutleme selle üle, milline saab olema meie tulevikutoit. Külas …

Rahvatervise Akadeemial on külas ajakirjanik ja filmi “Keha võitlus” režissöör Marian Võsumets. Juttu tuleb dieedikultusest, kehakuvandist ning keha ja kaaluga seotud stigmadest. …

Rahvatervise Akadeemia podcasti seekordses osas räägime unest. Külas on unearst dr Heisl Vaher, kelle südameasjaks on eestlaste uni ja unekvaliteedi parandamine. Muu …

Rahvatervise Akadeemia podcasti seekordses osas on fookuses sporditoitumine. Külas on toitumisnõustaja, koolitaja ja sporditoitumise ekspert Teele Tiidt (Rahvatervise Akadeemia). Juttu tuleb sellest, …

Rahvatervise Akadeemia podcasti sellekordsed osas teeme lähemalt tutvust toitumisteraapiaga. Külas on arst ja toitumisterapeut Kristel Ehala-Aleksejev (Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinik) ning toitumis- …

Rahvatervise Akadeemia podcasti viiendas osas on taas fookuses laste toitumine. Sel korral räägivad toitumisnõustaja ja koolitaja Tuuli Taimur (Rahvatervise Akadeemia) ning toitumisnõustaja …

Rahvatervise Akadeemia podcasti neljandas osas on fookuses laste toitumine. Nimelt räägivad kliiniline psühholoog, pereterapeut ning koolitaja Anna Haasma (Tallinna Laste Vaimse Tervise …

Rahvatervise Akadeemia podcasti kolmandas osas räägivad füsioterapeut Mati Arend (Fysiocentrum, Tartu Ülikooli Kliinikum) ja toitumisnõustaja Kaire Rajaver tänapäeva istuvast eluviisist tulenevatest väljakutsetest, …

Rahvatervise Akadeemia podcasti teises osas räägivad toiduteadur Rain Kuldjärv (TFTAK) ja toitumisnõustaja Kaire Rajaver toitude hapendamisest ja jookide kääritamisest ehk fermenteerimisest. Muu …

Rahvatervise Akadeemia podcast Rahvatervise Akadeemial on nüüd oma podcast! Podcastis saavad käsitlust teemad nagu toitumine ja toitumisteadus, liikumine, harjumuste muutmine, laste toitumine, …

Scroll to Top