Podcast #1 – Milline on toitumisnõustaja roll täna ja tulevikus?

Rahvatervise Akadeemia podcast

Rahvatervise Akadeemial on nüüd oma podcast! Podcastis saavad käsitlust teemad nagu toitumine ja toitumisteadus, liikumine, harjumuste muutmine, laste toitumine, erinevad toidu töötlemise meetodid, toiduinnovatsioon, keskkonnatark toitumine ja palju muud.

Nagu Rahvatervise Akadeemiale omane, on külalistena oodata osalema oma ala eksperte, et tuua sinuni tõenduspõhised ja hetke aktuaalseimad teadmised tervisevaldkonnast. Loomulikult on üheks eesmärgiks otsida viise, kuidas need teadmised ka praktikas rakendatavaks teha.

Samuti soovime pakkuda tasakaalustatud ja elutervet vaadet, mis tähendab, et tervisliku elustiili poole liikumisel peame oluliseks ’kuldse kesktee’ leidmist, mitte äärmustesse laskumist.

Esimese osa teemad

Rahvatervise Akadeemia podcasti esimeses osas räägivad toitumisterapeut ja Rahvatervise Akadeemia asutaja Siret Saarsalu ning toitumisnõustaja Kaire Rajaver sellest, miks meil on vaja toitumisspetsialiste, millised on toitumisnõustajate ja -terapeutide töövõimalused täna ning milliseks võiks nende roll ja kaasatus ühiskonnas kujuneda tulevikus.

Lisaks saad täpsemalt kuulda, mida tehakse Rahvatervise Akadeemias.

 

Jaga podcasti
Scroll to Top