Tagli Pitsi

Tagli Pitsi

Tutvustus

Tagli Pitsi on lõpetanud 1995. aastal Tallinna Tehnikaülikooli toitlustamise tehnoloogia eriala, 1997. aastal omandanud samas ülikoolis toiduainete töötlemise õppesuunal magistrikraadi ning 2006. aastal bio- ja toiduainetehnoloogia õppesuunal doktorikraadi. Lõputööd on kõik olnud seotud laste toitumisega.

Tagli töötab Tallinna Tehnikaülikoolis aastast 1995 ning 2007. aastast on ta Tallinna Tehnikaülikooli toiduainete instituudis dotsent. Lisaks töötab ta 2006. aastast Tervise Arengu Instituudis toitumiseksperdina, kus tema tööülesandeks on toitumise valdkonna tegevuste planeerimine ja elluviimine. Tagli annab toitumisalaseid loengud Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledžis aastast 2016. Tagli Pitsi puutub igapäevaselt kokku ja vastab ka inimeste küsimustele toidu ja toitumise valdkonnast.

Tagli Pitsi tegeleb ka teadustööga, mille põhisuunad on bio- ja keskkonnateadused ning toiduteadused (toitumisuuringud ja metoodikad). 2008. aastast on ta internetipõhise toitumise analüüsiprogrammi NutriData konsultant. Ta oli ka Eesti elanikkonna faktilise toitumise uuringu töögrupi liige ning on hetkel Eesti riiklike toitumissoovituste uuendamise töögrupi juht.

Rahvatervise Akadeemias koolitab Tagli toitumisnõustaja õppes.

Scroll to Top