KoolitajaKadi Kütt
KategooriaTäienduskoolitus
Toimumisaeg10.10.2023
Hind156€
OstaRegistreeru
Ärevus ja toimetuleku võimalused

Mõningane ja episoodiline ärevuse kogemine on elu paratamatu ja normaalne osa. Enamik meist on seda oma elu jooksul kogenud lühemal või pikemal perioodil. Kuidas ära tunda ja toimida ärevuse korral, mis ei liigitu enam elu nö normaalse osa alla ega möödu iseeneslikult? See on oluline mõistmine iga indiviidi enda heaolust lähtudes kui ka spetsialistina töötades klientide paremaks mõistmiseks ja toetamiseks.

Koolitusel „Ärevus ja sellega toimetuleku võimalused“ saab osaleja teadmised ärevuse olemusest ning praktilised oskused ärevuse ennetamiseks ja sisemise tasakaalu suurendamiseks.

Käsitlemisele tulevad ärevuse olemus ja tunnused ning selle mõju vaimsele ja füüsilisele tegevusele. Räägitakse läbi ärevuse avaldumise peamised põhjused ning seda üleval hoidvad tegurid. Peatutakse erinevatel viisidel ärevushoogude ennetamiseks ning tutvustatakse, milline on töö ärevusega psühhoteraapias. Õpitakse ja tehakse läbi praktilised võtted iseseisvaks tööks eneseteadlikkuse tõstmisel ning suurema eneseusu ja sisemise tasakaalu saavutamisel.

Koolitusest on oodatud osa võtma toitumisnõustajad, toitumisterapeudid, tervishoiutöötajad ning kõik tervisehuvilised.

 

Õppekava koostamise alus:

Toitumisnõustaja, tase 5 kutsestandard, kompetentsid B.2.1, B.2.3. Toitumisterapeut, tase 6 kutsestandard, kompetentsid B.2.1, B.2.3.

Sihtgrupp:

Toitumisnõustajad, toitumisterapeudid, tervishoiutöötajad ja kõik tervisehuvilised.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Ärevuse olemus ja tunnused.
  • Ärevuse mõju füüsilisele ja vaimsele tervisele.
  • Ärevuse avaldumise peamised põhjused.
  • Ärevuse juured ja seda ülal hoidvad tegurid.
  • Erinevad viisid ärevushoogude ennetamiseks.
  • Töö ärevusega.
  • Praktilised võtted iseseisvaks tööks eneseteadlikkuse tõstmisel ning suurema eneseusu ja sisemise tasakaalu saavutamisel.

Õpiväljundid:

Pärast koolituse läbimist õppija:

  • omab ülevaadet ärevustunde olemusest, põhjustest ja tekkemehhanismidest;
  • on teadlik ärevuse ennetamise ja sellega toimetuleku võimalustest;
  • kasutab praktilisi tehnikaid, mis aitavad tõsta teadlikkust oma mõtete, emotsioonide ja käitumise ajenditest ning parandada keskendumisvõimet.

Õppekavaga saad tutvuda SIIN.

 

Koolituse maht:

Auditoorne töö 8 akadeemilist tundi.

Koolitaja:

Kadi Kütt on holistilise regressiooni terapeut ja nõustaja, kes alates 2009. aastast võtab ta vastu teraapiakliente ning viib läbi vaimse tervise teemalisi koolitusi ja õpitubasid. Erinevate vaimse tervise teemade seas on Kadi töödes esikohal just ärevus, eneseusk ja enese väärtustamine.

Osalustasu:

Koolituse osalustasu on 156 €* (EÕL ja ETNÜ liikmetele ning Rahvatervise Akadeemia õppijatele ja vilistlastele kehtib soodushind -5%).

Korraldaja poolt on tagatud digitaalsed koolitusmaterjalid. Osaleja saab digitaalse tõendi 8 täienduskoolitustunniga.

*Hind sisaldab käibemaksu.

 

Toimumisaeg ja -koht:

Koolitus toimub 10. oktoobril 2023 kell 10.00–17.30 Tallinnas, Väike-Paala 1, Rahvatervise Akadeemia koolitusruumis.

Kohaletuleku juhised on leitavad SIIN.

 

Registreeru koolitusele

Registreerumine on avatud 6. oktoobrini 2023 või kuni kohti jätkub. Koht koolitusele on broneeritud peale osalustasu laekumist. 

 

*Osalustasu laekumine on koolitusel osalemise kinnitamise aluseks. Osalustasu tagastatakse täies mahus, kui osaleja teatab koolitusel mitteosalemisest ette 7 päeva. Osalustasu tagastatakse 50% mahus, kui osaleja teatab koolitusel mitteosalemisest ette vähem kui 7 päeva. Osalustasu ei tagastata, kui osaleja teatab koolitusel mitteosalemisest koolituse toimumise päeval või jääb teatamata koolitusele tulemata.

Füüsilised isikud saavad taotleda Maksu- ja Tolliametilt tulumaksutagastust 20%.

Rahvatervise Akadeemia OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

NB! Oma maksustatavast tulust võib maha arvata kalendriaasta jooksul tasutud enda ja alla 26 aasta vanuse lapse, lapselapse, venna ja õe koolituskulud või nende koolituskulude puudumisel ühe alla 26 aasta vanuse Eesti alalise elaniku koolituskulud.

Rahvatervise Akadeemia majandustegevusteate nr: 223442.

Registreeru koolitusele

 

Rahvatervise Akadeemia OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvu Töötukassa toetusvõimalustega töötavale inimesele:

Rahvatervise Akadeemia OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

Tsükkel 1
Final Quiz