Tuuli Taimur, MSc
Toitumisnõustaja, koolitaja
+372 5680 4787

Tutvustus

Minu tee toitumisnõustajaks on kulgenud läbi minu õpingute ning laste. Olen õppinud keskkonnateadust ning oman loodusteaduste magistrikraadi. Õppides ja töötades keskkonnaspetsialistina keskendusin ma väliskeskkonna ja inimeste vahelistele suhetele ja sellele, kuidas meid ümbritsev keskkond mõjutab inimese heaolu. Peale laste sündi hakkas mind huvitama, kuidas inimene ise enda heaolu ja enesetunnet mõjutab ning jõudsin arusaamisele et meie toitumine, füüsiline aktiivsus ning mõttemaailm on kõige aluseks, aidates meil püsida terve ja energilisena.

Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja täiendkoolituse ning õpin TÜ rahvatervise magistriõppes. Olen täiendanud end erinevatel koolitustel ja kursustel ning oman toitumisnõustaja (tase 5) ja andragoogi kutset (tase 5). Täiendan end pidevalt erinevatel koolitustel ning hoian end kursis tõenduspõhiste uuringutega, sest toitumisnõustamine ei ole ala, kus piisab kunagi selgeksõpitud tõdetest.

Viin läbi individuaalseid konsultatsioone, koostan toitumiskavasid ning korraldan erinevaid töötubasid ja koolitusi nii lastele, täiskasvanutele kui ka kollektiividele.

Usun sellesse, et hea tervise ja enesetunde üheks alustalaks on täisväärtuslik toit. Aitan hea meelega Teidki tervisliku toitumise nõuannete jälgimisel ja harjumuste muutmisel, et sellest kujuneks Teie elustiil!

Individuaalsele toitumisnõustamisele saab registreeruda SIIN!

Ilmunud artiklid:

Taimur, T. Toiduvalik päästab hambaarsti käest. Tervis Pluss 2015, 11, 45-47. Loe siit!
Taimur, T. Mürgine argipäev. Tervis Pluss 2015, 08, 42-45. Loe siit!
Taimur, T. Söö tselluliit ära! Tervis Pluss 2015, 06, 14-16. Loe siit!
Taimur, T. Väega taimed taldrikule. Tervis Pluss 2015, 06, 60-42. Loe siit!