+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Koolitused ettevõtetele

Tööpäeva toetav toitumine - lihtsalt ja praktiliselt

On ütlus, et „konverentsil kõige kehvem aeg esinemiseks on peale lõunasööki“, sest kuulajad peavad võitlust peale söömist tekkinud rammestusega. Samad heitlused toimuvad ka kontori- ja koosolekulaua taga. Tõsi on, et see, mida päeva lõikes sööme ja joome, mõjutab olulisel määral nii meie enesetunnet kui energiataset ja seeläbi ka töövõimekust ning sooritust. Seda, kuidas hoida toitumise abil head ja stabiilset energiataset, saad teada koolitusel „Tööpäeva toetav toitumine – lihtsalt ja praktiliselt“.

Ja kuigi juttu tuleb tööpäeva produktiivsusest, kehtivad samad toitumise alustalad ka puhkeajale ning lastele ja noorukitele. Seega annab koolitus vajalikud baasteadmised sellest, kuidas päeva lõikes planeerida enda ja pere toitumist, et olemine oleks tegus ning energiline.

Koolitus annab sulle teadmised ja oskused, et luua toitumise abil erksamat ja tulemuslikku päeva nii iseendale kui oma perele.

KOOLITUSEL KÄSITLETAVAD TEEMAD:

 • „Kui tihti ja kui palju?“ ehk toidukordade jaotumine päeva lõikes.
 • Miks mõned toidud teevad meid väsinuks ja teised mitte?
 • Tegusat tööpäeva toetavad toiduvalikud.
 • Vesi, tee, kohv – mida, millal ja kui palju?

Sõltuvalt ettevõtte vajadustest on võimalik käsitleda ka toidukordade planeerimist vahetustega töö korral.

KOOLITAJA

Tuuli Taimur on Rahvatervise Akadeemia toitumisnõustaja ja koolitaja. Ta on lõpetanud TÜ rahvatervishoiu magistrantuuri ning Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja täiendkoolituse. Tuulil on pikaaegne kogemus täiskasvanute koolitajana, omades ka koolitaja kutseklassifikatsiooni. Lisaks toitumisnõustajatele koolitab ta ka TÜ Kliinikumis ning on teinud tellimuskoolitusi koolidest ettevõteteni. Koolitustel peab väga oluliseks praktilisust ning õppijate kaasamist, sest läbi arutelude ja kogemuste jagamise kinnistuvad saadud teadmised kergemini. Ikka selleks, et teooria jõuaks praktikasse.

 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

  Nimi (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Telefoninumber (nõutav)

  Millise koolituse vastu tunnete huvi?

  Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega