+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Sportlastele

Toiduvalikud ja söömisharjumused on kahtlemata märkimisväärse tähtsusega komponendid sportlase edu valemis. Olenemata sellest, kas tegemist on tervisesportlase, harrastussportlase või tippsportlasega, on sobilike toitumisstrateegiate abil võimalik parandada nii sooritust, kui ka füüsilist ja vaimset tervist ning heaolu. Milline on siis eduka ja terve sportlase toitumine? Infoväljast leiab palju erinevaid ja kohati vastuolulisi toitumissoovitusi. Paraku ei ole harvad juhused, kui spordimaailmas soovitatakse ja järgitakse äärmuslikke dieete, mis pikemas perspektiivis tervist kahjustavad. See on soodne pinnas vigastuste ja vaimse tervise probleemide tekkeks, mis omakorda võib päädida ootamatult sportlaskarjääri lõppemisega.
Seetõttu pühendumegi Rahvatervise Akadeemias sportlaste, treenerite ja lastevanemate harimisele teaduspõhise infoga sporditoitumisest, et toetada Eesti sportlaste kõrgeid ambitsioone ning pikaajalist, edukat ja täisväärtuslikku karjääri.

Sportlaste koolitamine

Rahvatervise Akadeemia koolitab nii täiskasvanuid, kui ka laps- ja noorsportlasi, tehes koostööd erinevate spordiklubide, lasteaedade, koolide, kaitseliidu kui ka erialaliitudega. Koolitajateks on oma ala eksperdid ja sportlaste toitumisnõustajad, kes tuginevad tõenduspõhisele tasakaalustatud toitumise põhimõtetele ja oma pikaaegsele kogemusele. Koolitusi on võimalik meeleolukamaks muuta ka põnevate tervisliku toitumise valmistamise töötubadega.

Vali huvipakkuv teema ja kutsu meid koolitama:

Kui soovid täpsemat infot koolituse sisu kohta, siis võta meiega ühendust alloleva vormi kaudu või kirjuta info@rahvatervis.ee.

TUTVU KOOLITAJATEGA

Siret Saarsalu

SIRET SAARSALU
Toitumisterapeut

Teele Tiidt

TEELE TIIDT
Toitumisnõustaja

Snezana Stoljarova

SNEZANA STOLJAROVA
Spordipsühholoog

Tuuli Taimur

TUULI TAIMUR
Toitumisnõustaja

Kärt Jalajas

KÄRT JALAJAS
Toitumisnõustaja

Sporditoitumise loenguid on võimalik kuulata mugavalt ka e-koolitusena:

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

Soovid lisainfot mõne koolituse kohta? Kirjuta meile ja paneme koos kokku koolituse, mis vastab teie vajadustele.

    Nimi (nõutav)

    E-mail (nõutav)

    Telefoninumber (nõutav)

    Millise koolituse vastu tunnete huvi?

    Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega