Maarja Jansen
Koolituskoordinaator
+372 5558 3805

Tutvustus

Aastate jooksul olen hakanud mõistma, et inimene on tervik. Veel enam, füüsilist ja vaimset tervist tuleb vaadata kui ühtset koos toimivat süsteemi. Läbi isikliku kogemuse olen saanud aru, kui oluline on meie elus toit ja selle kvaliteet. Samuti see, mida me sööme ning füüsiline koormus, mida me oma kehale anname. 

Leida parim kompromiss enda toitumise ja pere söömisharjumuste vahel on põnev väljakutse. Peres, kuhu kuuluvad kaks väikest tüdrukut ning abikaasa, kes harrastab aktiivselt kestvusspordialasid, on õige tee leidmine parasjagu keerukas. Õnneks on kokkamine, erinevate retseptide proovimine ning maitsete kombineerimine kindlasti see, mis mulle meeldib ja huvi pakub.

Tänaseks on isiklikust vajadusest korrigeerida oma toiduvalikuid kasvanud välja suurem huvi toitumise vastu. Sellest tulenevalt läbisin Rahvatervise Akadeemias Toitumis- ja terviseteraapia koolituse I mooduli toitumisnõustamise erialal. Antud väljaõppe läbimine andis veel suurema tõuke ja soovi selles mitmekülgses valdkonnas tegutseda. Varasemalt olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse spetsialisti erialal.

Rahvatervise Akadeemias hoolitsen eelkõige selle eest, et tänastel ja tulevastel õpilastel ning klientidel oleks meie teenuste kasutamine sujuv ja meeldiv. Võimalusel viin läbi ka toitumisalaseid töötubasid ning toitumisnõustamist.