Kadri Lääne, MBA
Müügi- ja turundusjuht

Tutvustus

Olen terve oma elu olnud füüsiliselt aktiivne ning tegelenud mitmesuguste spordialadega nagu kergejõustik, laskesport, karate ning jooga. Tervisliku toitumise juurde jõudsin alles 2014. aastal kui asusin õppima Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja erialale. Vajadus toitumisalaste teadmiste vastu oli tingitud esmalt oma lapse tervisest ning soovist pakkuda treenerina ka toitumisalaseid juhiseid oma klientidele. Leian, et tegeledes inimeste füüsilise kehaga on toitumine selle lahutamatu osa ja sageli ka võtmetegur efektiivsete muudatuste ellukutsumisel.

Hoolimata sellest, et olen kogu oma elu armastanud liikumist, viisid õpingud mind Tartu Ülikooli, kus omandasin magistrikraadi hoopiski teenuste disainis ja juhtimises. Ülikoolihariduse jätkuks läksin aga Hispaaniasse, kus omandasin rahvusvahelise joogaõpetaja sertifikaadi ning sellest ajast alates olen Yoga Alliance poolt tunnustatud joogaõpetaja.

Tänu oma akadeemilisele haridusele saan ma toimetada ka valdkondades, mis jäävad otsesest toitumisnõustamisest veidi eemale, aga on määrava tähtsusega, et vajalik teave kõikide soovijate ja abivajajateni jõuaks.

Müük ja turundus on kuulunud minu tööülesannete hulka juba viimased 7 aastat, kuid pisut teises, projektijuhtimise valdkonnas.