Küllike Põlma

Küllike Põlma

Tutvustus

Küllike on viimased 10 a. pühendunud erinevatele nõustamistele ning hetkel õpib toitumisnõustamist Rahvatervise Akadeemias.

2017. aastast on Küllike Sostsiaalministeeriumi juurde loodud rinnaga toitmise edendamise Eesti komitee liige ning viimased 2 aastat komitee sekretär. Lisaks on ta ka üheks beebisõbraliku haigla hindamiskogu liikmeks ja koordinaatoriks.

Küllike on õppinud Tallina Tehnikaülikoolis rahvusvahelist ärijuhtimist ja Sisekaitseakadeemias politseiametnikuks. Omab 20-aastast töökogemust avaliku sektori asutustes – sellest 10 a. on töötanud politseis kriminaalasjade uurijana ning 10 a. andmekaitse Inspektsioonis riiklike järelevalvemenetluste teostajana.

Tänu oma töökogemusele tunneb ta hästi nii isikuandmete kaitset reguleerivaid õigusakte, kui ka õigusmenetluslikke asjaolusid.

Viimased kaheksa aastat on Küllikese eneseharimist ja töiseid tegemisi dikteerinud huvi toitumise ja tervise vastu. Isiklikust vajadusest alguse saanud protsess on kasvanud välja täiskohaga tööks erinevat liiki nõustamiste alal.

Lemmikteemadeks on seedetrakti ja aju tervis, kuna usub, et laitmatult toimiv seedimine on kogu organismi vundamendiks ning et kroonilise stressi mõju organismile on laastav, aga targalt toimides on tasakaal võimalik taastada. Kuna organismis on kõik omavahel seotud ja sünergias, peab lugu funktsionaalsest lähenemisest ning püüab seda suunda ka oma töösse integreerida.

 

Kuulumine erialaliitudesse:

Rinnaga toitmise edendamise Eesti komitee sekretär

MTÜ Enneaegsed lapsed

Viljatusravi tugikeskus MTÜ

Kogemusnõustajate koda

Eesti Toitumisnõustajate Ühing

Enneaegsed lapsed MTÜ

 

Arendavate mängude autor:

Toitumist õpetav mäng: Vikerkaar minu kõhus (K. Põlma)

Hambahügieeni õpetav mäng: Hambahaldjas (K. Põlma)

Scroll to Top