Koolitusruumi rent

Tasuta parkimine*

Pimendamisvõimalus

Akende olemasolu

Esitlustehnika

Pabertahvel/flipchart

Wifi

Kui soovid suurest kesklinna mürast veidike eemale saada, kuid siiski olla kesklinna lähedal, kuhu pääseb nii auto, bussi, trammi kui rongiga kergelt ligi, siis just see koolitusruum on parim valik. Ruumi saab vastavalt vajadusele pimendada või vastupidi valgemaks muuta. Samuti on ruum varustatud kaasaegse tehnika ja temperatuuri reguleerimissüsteemiga, mis tagab koolitusel osalejatele ja koolitajatele maksimaalse mugavuse. Koolitusruum asub maja 2. korrusel, kuhu pääseb ligi liftiga ning kust avaneb vaade Ülemiste linnakule, Tallinna südalinnale ja ülemisele tuletornile.

*Maja ees ja kõrval saab tasuta parkida, kuid maja all olevasse parklasse (tõkkepuuga) palume mitte siseneda.

Kohaletulekujuhised leiad SIIT

Majas asub Tark Cafe, kus on võimalus lõunat süüa ning lisaks asub läheduses mitmeid erinevale maitsele sobivaid toitlustusasutusi. Kohapeal on olemas kööginurk koos külmkapi, nõudepesumasina ja mikrolaineahjuga. Samuti on olemas vahendid kohvipauside valmistamiseks ja serveerimiseks.

RUUMI HIND*:
Tund: 35 € + km
Päev: 155 € + km (päevahind alates 5. tunnist)

* Tühistades broneeringu kaks päeva enne planeeritava ürituse algust, tuleb tasuda 50% arve kogusummast. Tühistades broneeringu üks päev enne planeeritava ürituse algust või mitteilmumisel, tuleb tasuda kogu arve summa.

LISAVÕIMALUSED:

  • TOITLUSTUS – Võimalik on tellida erinevaid kohvipause (Tark Catering, info@tarkcatering.ee, +372 555 88 697, kontaktisik Viktoria Borissova) ja lõunasööki (ka nädalavahetusel).
  • KOHVIPAUSIDE PAKKUMINE- Võimalus ise kohvipausid ette valmistada ja serveerida, kasutades selleks köögis olemasolevaid nõusid, termoseid jm.

Koostöövõimaluste uurimiseks võta ühendust ruumirent@rahvatervis.ee või 5558 3805.

Scroll to Top