Rahvatervise Akadeemia kogukonna üritus

Rahvatervise Akadeemia kogukonna üritus on koht, kus saad jagada valdkonnaspetsiifilisi kogemusi, arutleda parimate praktikate üle, saada infot uute trendide, suundade ja valdkonna arengute teemal ning kohtuda kolleegide ja endiste õpikaaslastega.

Rahvatervise Akadeemia kogukonda ootame toitumisnõustaja või -terapeudi õppes osalejaid ja varasemaid lõpetanuid. Tule kohtumisele, et jagada koosolemise rõõmu ja toetada üksteist!

15. aprillil 2024 on toimumas järjekordne Rahvatervise Akadeemia kogukonna üritus teemal “Kuidas leida oma nišš toitumisnõustajana?”.

Kas otsid võimalusi, kuidas oma toitumisalaseid teadmisi rakendada või pead plaani, kuidas alustada oma teekonda toitumisnõustajana? Või soovid astuda oma toitumisnõustaja karjääris järgmist sammu?

Seekordne Rahvatervise Akadeemia kogukonna kohtumine ongi loodud selleks, et aidata sul leida oma tugevused ja spetsialiseerumine, et saaksid avada uksi uutele võimalustele. Ükskõik, kas oled oma karjääri alguses või soovid viia seda järgmisele tasemele.

Kohtumisel jagavad oma mõtteid Siret Saarsalu ja Tuuli Taimur, kel on valdkonnas pikaaegsed kogemused ja kes on leidnud oma nišši. Vilunud koolitajatena jagavad nad ka teadmisi ja nippe, kuidas leida oma tugevusi ja kuidas neid parimal moel rakendada. Lisaks saad tutvuda erinevate inimestega, kellega võib tekkida inspireerivaid ideid ja koostöövõimalusi.

Kutsume osalema kõiki toitumisnõustajaid ja toitumisterapeute, keda see teema kõnetab!

Orienteeruv ajakava:

  • 17.00-17.10 Sissejuhatus
  • 17.10-17.40 Kogemuslugu: Siret Saarsalu ja Tuuli Taimur jagavad oma kogemusi toitumisnõustaja- ja terapeudi vaatevinklist.
    • Miks on oluline leida oma nišš ja spetsialiseeruda?
    • Millised on spetsialiseerumise võimalused Eestis ja maailmas?
  • 17.40-18.45 Võrgustumine ja ühine arutelu, kuidas leida oma nišš
  • 18.45-19.00 Päeva lõpetamine ja sumin

Toimumisaeg ja -koht:

Esmaspäev, 15. aprill 2024 kell 17.00 – 19.00 TALLINNAS, Väike-Paala 1, Rahvatervise Akadeemia koolitusruumis (vaata, kuidas meieni jõuda).

Osaluspanus on 6€*.

Registreeru kohe, et kindlustada oma osalus, sest kohti on piiratud arv!

*Kuna ürituse korraldamine nõuab eelnevaid ettevalmistusi ja kulutusi, siis ei kuulu osalustasu tagastamisele, kui sa ei saa mingil põhjusel osaleda. Hindame sinu toetust ja mõistmist, kuna see aitab meil tagada ürituse kõrget kvaliteeti ja elamuse kõigile osalejatele.

Maarja Jansen

Tekkis küsimus?

Koolitusjuht Maarja vastab hea meelega sinu küsimustele: maarja@rahvatervis.ee
+372 5558 3805

Liitu meililistiga, et saada saabuvate koolituste kohta esimesena infot

Scroll to Top