Priit Ilomets

Priit Ilomets

Tutvustus

Priit Ilomets on tehisintellekti koolitaja, kelle eesmärk on olla sillaks tehisintellekti ja inimmaailma vahel. Ta on transformatsiooni teejuht, kes toetab inimesi oma täispotentsiaali avama, kasutamaks tehisintellekti tööriistu üheskoos oma keha tarkusega.

Koolitamine on tal veres – Priit on suguvõsas neljandat generatsiooni õpetaja. Priit Ilomets räägib uutest tehnoloogiatest teaduspõhiselt, aga inimkeskselt, arusaadavalt ja praktiliselt.

Ühtlasi on ta ka professionaalne coach ehk kasvusaatja, kes aitab juhtidel ja maailmamuutjatel lõpetada enda saboteerimine ja teha julgemaid samme oma täisvõimekuse avamise suunal, ilma sealjuures läbi põlemata.

Olles elanud nii teadlase, tippjuhi, tippsportlase kui ka ettevõtja elusid, on ta käinud läbi ka läbipõlemise ja pankroti ning pidanud sügavalt vaatama oma mustritesse ja minevikuhaavadesse.

Läbi iseenda kogemuse oskab Priit luua turvalise ruumi, kus avastada ja välja öelda oma tõde. Ta õpetab, kuidas kuulata keha lõputut tarkust, õppida õppima, oma keskmes olla, ja leida tasakaal olemise ja tegemise vahel.

Loe Priidu kirjutatud artiklit “Tehisintellekt muudab toitumisnõustamise tulevikku“.

Scroll to Top