Marge Põldma

Tutvustus

Marge Põldma on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ämmaemanduse eriala. Pärast lõpetamist 2013. aastal ja Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku imetamise nõustamise kabinetis töö alustamist mõistis Marge, et olgugi rinnaga toitmine inimese bioloogiline norm oma järglasi toita, võib selles nii loomulikuna näivas ülesandes emadele-lastele peituda mitmeid raskusi. Teisalt märkas Marge, kuivõrd võisid nõuanded peredele lahendamaks rinnaga toitmise muresid erineda.

Marge on iseõppinud imetamise nõustaja, oma pädevust erialal on tõetanud rahvusvahelisel imetamise nõustajate eksamil ning on nüüdseks olnud üle 5 aasta IBCLC (International Board Certified Lactation Consultant).

Marge usub, et rinnaga toitmine vajab edendamist, kaitsmist ja toetust ning kõik lapsed väärivad emapiima oma parima tervise huvides. Seda silmas pidades on ta lisaks individuaalsele nõustamisele läbi viinud perekooli loenguid lapseootel peredele, koolitanud kolleege nii ITK naistekliinikust kui muudest tervishoiuasutustest ja osalenud Erasmus+ programmi käigus rahvusvahelise rinnaga toitmise nõustajate kursuse loomisel ja läbiviimisel.

Scroll to Top