Kristi Arendi

Kristi Arendi

Tutvustus

Kristi Arendi on haridusteaduste magister (andragoogika MA), imetamise ja lapsekandmise nõustaja, kutsetunnistusega täiskasvanute koolitaja, suhtlemistreener, tervisekonsultant ja terapeut.

Noppeid Kristi haridus- ja arenguteel viimastest mahukamatest ja olulisematest koolitustest-väljaõpetest:

2019/09-12 pereteraapia sissejuhatav kursus,
2018-2019 suhtlemistreenerite väljaõpe (DevelopeDesign),
2018 haridusteaduste magister andragoogikas (Tallinna Ülikool, uurimustöö koolitajate eetiliste väärtuste teemal),
2016 täiskasvanute koolitaja kutse (Kutsekoda ja ANDRAS),
2010-2011 imetamisnõustaja baaskoolitus UNICEFi programmi alusel (SIET) ning õppimine jätkub tänini,
2008-2014 tervise- ja teraapiaõpingud (Meta-Health),
2006-2013 lapsekandmisnõustaja väljaõpe (Dresdeni Trageschule).

Esimene kõrgharidus on Kristil panganduse ja ärijuhtimise alal. Ta töötas pangandussfääris üle 11 aasta ning sealt sai alguse tema huvi ja armastus inimestega suhtlemise, nõustamise, koolitamise, konsulteerimise ja mentorluse vastu.

Alates 2009. aastast on Kristi ise endale tööandja. Ta konsulteerib, nõustab ja koolitab täiskasvanuid erinevatel teemadel alates lapsevanemlusest (imetamine, lapsekandmine, uni ja magamine jm) suhtlemise ja eetikani. Vaata: www.kaisukool.ee. Kristi on aktiivne täiskasvanukoolitajate kogukonna liige, teeb koos- ning arengutööd. Südamelähedane on talle ka teraapiavaldkond.

Kristi kohta on tema kolleegid-koolitajad ja kaasõppijad öelnud, et tal on piiritud teadmised ja suured kogemused, kindel olek, hell ja mõistev, usalduslik ja toetav, tähelepanelik, märkab väikseid asju, tema jaoks pole “väikseid inimesi”, empaatiline, põhjalik, tasakaalukas ja hooliv, põhjalik ja süvenev, turvaline, lubab teistel õppida ja õpib pidevalt ka ise.

Ise kirjutab Kristi: “Elu on pidev õppimine ja areng. Inspiratsiooni ammutan loodusest, kirjandusest ja inimestest. Väärtustan igapäevaseid vaikusehetki, millest kerkivad ahhaa-elamused, taipamised. Kasutan teadlikult mõtte- ja sõnaväge, tänulikkust ja andestamist, avatud ja hoolivat suhtumist ning suhtlemist. Olen teel ja vajadusel teejuht”.

Scroll to Top