Koolituspäev ettevõtetele

Teadlik treening - kuidas ja kui palju?

  • „Kui soovin treenida, siis mida ja kuidas täpsemalt?”
  • “Kas peaksin tegema aeroobset või jõutrenni?”
  • ”Milline peaks olema intensiivsus, milline maht?”
  • ”Kui tihti ja kui raskelt?”
  • ”Kas hommikuti või ikka ainult õhtul?”

Samu küsimusi kuuleme ikka ja jälle nii treeningutega alustajatelt kui juba kogenud praktiseerijatelt. Räägime asjad selgeks – koolituselt saad vastused kõikidele neile ja paljudele muudele treeninguga seotud küsimustele.

Teadlik treening

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

8.7
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolituse tulemusel on sul teadmised, mida vajad teadlikuks treenimiseks.

Koolitustel osalejate tagasiside

Mati Arend

Koolitaja

Mati Arend on FysioCentrumi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut. Füsioteraapia haridusega tegi Mati algust Tartu Ülikoolis, kus jätkab praegu doktoriõpinguid Liikumis- ja Sporditeaduste erialal. Lisaks on Mati Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja Füsioteraapia instituudi õppejõud ning FysioCentrumi üks asutajatest.

Varasemalt on Mati ka üldkehalise ettevalmistuse treenerina aidanud TÜ/Rock ja Rocki Korvpallikooli ning Eesti korvpalli noortekoondise mängijaid. Saavutussportlasena on Mati tegelenud sõudmisega – seega on liikumine ja treenimine ning nendega kaasnevad probleemid ka isiklikul tasandil tuttavad. Kliinilises töös on Mati keskendunud kroonilise valu probleemidele, mis sageli saavad alguse sundasenditest või -tegevustest tööl.

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top