Koolituspäev ettevõtetele

Liikumispausid - iga liigutus loeb!

Oled juba kuulnud, et meie keha on loodud liikuma? Samal ajal tunned süüd, et jõuad ainult mõned õhtud nädalas jõusaali või õue jooksma. Õnneks saame ka tööpäeva vältel palju ära teha, et keha virgutada ning istuva elustiili mõju neutraliseerida. Praktilisel koolitusel õpid lihtsaid ja kiireid harjutusi, kuidas oma keha töös hoida. Väikesed liikumispausid aitavad edukalt energiat ja mõtteerksust luua. Koolituse tulemusel leiad konkreetseid võimalusi, kuidas tööl sundasendeid vältida ja aktiivne püsida. Boonusena on omandatud võtted rakendatavad ka kodus ja koos terve perega. Nii saad tervist toetavaid liikumisharjumusi kujundada juba maast madalast!

Liikumisampsud

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

8.7
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolituse tulemusel on sul pagas praktiliste liikumisampsudega, mida saad päeva vältel erksama meele ja parema enesetunde saavutamiseks rakendada.

Koolitustel osalejate tagasiside

Mati Arend

Koolitaja

Mati Arend on FysioCentrumi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut. Füsioteraapia haridusega tegi Mati algust Tartu Ülikoolis, kus jätkab praegu doktoriõpinguid Liikumis- ja Sporditeaduste erialal. Lisaks on Mati Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja Füsioteraapia instituudi õppejõud ning FysioCentrumi üks asutajatest.

Varasemalt on Mati ka üldkehalise ettevalmistuse treenerina aidanud TÜ/Rock ja Rocki Korvpallikooli ning Eesti korvpalli noortekoondise mängijaid. Saavutussportlasena on Mati tegelenud sõudmisega – seega on liikumine ja treenimine ning nendega kaasnevad probleemid ka isiklikul tasandil tuttavad. Kliinilises töös on Mati keskendunud kroonilise valu probleemidele, mis sageli saavad alguse sundasenditest või -tegevustest tööl.

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top