Koolituspäev

Istuv töö - kas ma olen õiges asendis?

Kontoritöö on valdavalt passiivse loomuga. Väljendit „istuv elustiil“ kasutatakse lausa meie tänapäevaste liikumisharjumuste kirjeldamiseks. Paradoksaalne on seejuures, et paljud meist ei tea, kuidas õigesti istuda. Või üldse, kas enam julgemegi istuda, sest istumine on ju uus suitsetamine? Lisaks on kodukontori tingimustes asendunud hästi valitud kontorilaud ja -tool kodusemate vahenditega nagu diivan või söögilaud. Koolitusel saad teada, kuidas istuv töö meid mõjutab ning millised on õiged asendid, et keha võimalikult hästi ja kaua vastu peaks.

Istuv töö

Koolituspäeval käsitletavad teemad:

8.7
Koolituse keskmine hinne 10-st

Koolituse tulemusel tead, kuidas õigesti istuda ning millised on alternatiivsed asendid laua taga töötamiseks.

Koolitustel osalejate tagasiside

Mati Arend

Koolitaja

Mati Arend on FysioCentrumi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut. Füsioteraapia haridusega tegi Mati algust Tartu Ülikoolis, kus jätkab praegu doktoriõpinguid Liikumis- ja Sporditeaduste erialal. Lisaks on Mati Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja Füsioteraapia instituudi õppejõud ning FysioCentrumi üks asutajatest.

Varasemalt on Mati ka üldkehalise ettevalmistuse treenerina aidanud TÜ/Rock ja Rocki Korvpallikooli ning Eesti korvpalli noortekoondise mängijaid. Saavutussportlasena on Mati tegelenud sõudmisega – seega on liikumine ja treenimine ning nendega kaasnevad probleemid ka isiklikul tasandil tuttavad. Kliinilises töös on Mati keskendunud kroonilise valu probleemidele, mis sageli saavad alguse sundasenditest või -tegevustest tööl.

Võta meiega ühendust

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

Scroll to Top