+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Koolitused ettevõtetele

Töö ja eraelu tasakaal

Me võime pingutada kõvasti, et toituda tervislikult, pigistada päevast see tund, et jõuda spordiklubisse ning harjutada kohaloleku praktikaid. Paraku on see kõik kui hane selga vesi, kui me ei suuda hoida ja kaitsta oma isiklike piire ning seeläbi oma keset ja tasakaalu. Klassikaliseks piiride seadmise väljakutseks on töö ja eraelu tasakaalu saavutamine, aga sagedamini kui arvata oskame, on piirid nihkes ka isiklikus sfääris. Olgu töö või eraelu, oluline on mõista, kas vundament, millele ehitada tervist toetavaid harjumusi, on paigas ja toestatud. Just selle viimase teadvustamisega antud koolitus tegelebki.

Koolituse tulemusel teadvustad läbipõlemisele eelnevaid tunnuseid ja lood endale varuplaani selle stsenaariumi vältimiseks ning paremaks enesehoiuks.

KOOLITUSEL KÄSITLETAVAD TEEMAD:

 • Mida mõtleme piiride seadmisega ning miks see oluline on?
 • Töö ja eraelu vahelise tasakaalu hoidmise tähtsus.
 • Millised töötajad on kõige suuremas ohus?
 • Kuhu mu aeg kaob?

KOOLITAJA

Kaire Talviste on kliiniline gestaltpsühhoterapeut, coach, organisatsioonide nõustaja ning raamatute autor. Ta on üks väheseid, kes koolitab üle Eesti nii lapsi kui täiskasvanuid digiteemadel. Tema sulest on ilmunud raamat “Digilõks”. Lisaks on ta ettevõtete koostööpartner, rääkides vaimse tervise teemadel (piirid, töö- ja eraelu tasakaal, Covidi mõjudega toimetulek).

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:

Koos saame kokku panna koolituse, mis vastab teie vajadustele.

  Nimi (nõutav)

  E-mail (nõutav)

  Telefoninumber (nõutav)

  Millise koolituse vastu tunnete huvi?

  Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega