+372 5557 4423 info@rahvatervis.ee

Meie õpilased

Radi Tegova
9 08 2021

Saa tuttavaks tulevaste toitumisnõustajatega – Radi Tegova

//
Kommentaarid0

Radi Tegova on meie õpilane, kes paralleelselt Rahvatervise Akadeemia Toitumisnõustaja õppele koolitab end ka Hiina meditsiini keskuses dr Rene Bürklandi ja dr Salustino Zaldivar Wongi käe all. Lisaks on Radi läbinud ka joogaterapeudi õppe.

Radi on kaitsnud doktorikraadi Tartu Ülikoolis molekulaar- ja rakubioloogia erialal ning tegutsenud üle 10 aasta biotehnoloogia valdkonnas, ent 2020. aastal otsustas teha karjääris kannapöörde ja otsingud, kuidas paremini toetada enda ja oma pere tervist, viisid jooga, Hiina meditsiini ning toitumisnõustaja õpinguteni.

Hetkel töötab Radi Tervise Alkeemia keskuses dr Wongi assistendina ning hindab oma töös väga seda, et keskuses lähenetakse inimesele tervikuna ja ravi üheks väga oluliseks osaks on ka toitumise korrigeerimine.

Radi Tegova soovib tulevikus terapeudina töötades lisaks erinevate Hiina meditsiini meetodite rakendamisele ja liikumissoovituste andmisele oma klientidele pakkuda ka täpsemaid toitumisjuhised, et inimese elustiil tervikuna oleks tervenemist toetav.

Kui ka Sina soovid osata toetada enda ja oma lähedaste tervist ning nõustada teisi inimesi toitumise teemal, siis oled oodatud Toitumisnõustaja õppesse!

Järgmina algavasse õppesse lõpeb registreerumine 16.08.2021!

Lisainfo jaoks kliki SIIA.