KategooriaTäienduskoolitus
Toimumisaeg29.08.2020
Hind48€
OstaRegistreeru
Naha ja juuste tervis ning toitumine

Koolituse “Naha ja juuste tervis ning toitumine„ eesmärk on anda ülevaade sagedamini esinevatest juuste- ja nahaprobleemidest, nende olemusest ning nende kulgu mõjutavatest faktoritest. Käsitlusele tulevad psoriaas, akne, dermatiit, ekseem, kandidoos, kuperoosa ja rosaatsea. Ühtlasi räägitakse ka nahale tekkivatest pigmendilaikudest, kortsudest, naha kuivusest, liigsest karvakasvust ja juuste hõrenemisest. Seejärel saavad koolitusel osalejad ülevaate koos praktiliste juhistega, kuidas eluviisi ja toiduvalikutega toetada ning parandada nii naha kui ka juuste tervist. Jagatakse klienditöös toiminud praktilisi lahendusi, mille tulemusel on paranenud kliendi naha ja juuste seisund. Koolitusest on oodatud osa võtma toitumisnõustajad, toitumisterapeudid ja tervishoiutöötajad.

 

Õppekava koostamise alus:

Toitumisnõustaja, tase 5 kutsestandard, kompetentsid B.2.1, B.2.3. Toitumisterapeut, tase 6 kutsestandard, kompetents B.2.3.

Sihtgrupp:

Toitumisnõustajad, toitumisterapeudid, tervishoiutöötajad. Koolitusel osalemiseks peab õpilane olema eelnevalt läbinud toitumisnõustaja või tervishoiutöötaja väljaõppe.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • sagedamini esinevad juuste- ja nahaprobleemid, nende olemus ning nende kulgu mõjutavad faktorid: psoriaas, dermatiit, ekseem, kandidoos, akne, hormonaalne akne, kuperoosa, rosaatsea, pigmendilaigud, kortsud ja naha kuivus, liigne karvakasv, juuste hõrenemine;
  • eluviisi ja toiduvalikud lähtuvalt naha ja juuste tervisest ning nende parandamisest;
  • praktilises klienditöös positiivset muutust loonud lahendused reaalsete kliendijuhtumite baasil.

Õpiväljundid:

Pärast koolituse läbimist õppija:

  • saab ülevaate sagedamini esinevatest juuste- ja nahaprobleemidest ning nende olemusest;
  • teab, kuidas toitumine ning eluviis mõjutavad naha ja juuste tervist;
  • oskab anda naha ja juuste tervisest lähtuvaid eluviisi- ja toitumissoovitusi;
  • saab ülevaate toimivatest lahendustest praktilises klienditöös.

Õppekavaga saad tutvuda SIIN.

 

Koolituse maht:

4 akadeemilist kontakttundi.

Koolitajad:

Elli Maria Mäesalu on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli meditsiiniõe eriala ning A. Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja õppe. Lisaks on ta oma teadmisi dermatoloogia ja esteetilise meditsiini valdkonnas täiendatud nii Eestis kui ka välismaal (Inglismaal, Soomes). Ta omab kolme aastast töökogemust Tartu Ülikooli Nahakliinikus iseseisva dermatoloogia õena. Hetkel töötab Medicina kliinikus elustiili, naha- ja laserispetsialistina, kus ta nõustab kliente ning teostab erinevaid mittekirurgilisi esteetilise meditsiini protseduure.

 

Osalustasu:

Koolituse osalustasu on 48 €* (EÕL ja ETNÜ liikmetele -5%).

Korraldaja poolt on tagatud paberkujul koolitusmaterjalid. Osaleja saab tõendi 4 täienduskoolitustunniga.

*Hind sisaldab käibemaksu.

 

Toimumisaeg ja -koht:

Koolitus toimub 29. augustil kell 14.15 – 17.30 TALLINNAS, Väike-Paala 1, Rahvatervise Akadeemia koolitusruumis.

Kohaletuleku juhised on leitavad SIIN.

Registreeru koolitusele

Registreerumine on avatud 25. augustini 2020 või kuni kohti jätkub. Koht koolitusele on broneeritud peale osalustasu laekumist. 

 

*Osalustasu laekumine on koolitusel osalemise kinnitamise aluseks. Osalustasu tagastatakse täies mahus, kui osaleja teatab koolitusel mitteosalemisest ette 7 päeva. Osalustasu tagastatakse 50% mahus, kui osaleja teatab koolitusel mitteosalemisest ette vähem kui 7 päeva. Osalustasu ei tagastata, kui osaleja teatab koolitusel mitteosalemisest koolituse toimumise päeval või jääb teatamata koolitusele tulemata.

Füüsilised isikud saavad taotleda Maksu- ja Tolliametilt tulumaksutagastust 20%.

Rahvatervise Akadeemia (Nutrilligent OÜ) on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

NB! Oma maksustatavast tulust võib maha arvata kalendriaasta jooksul tasutud enda ja alla 26 aasta vanuse lapse, lapselapse, venna ja õe koolituskulud või nende koolituskulude puudumisel ühe alla 26 aasta vanuse Eesti alalise elaniku koolituskulud.

Rahvatervise Akadeemia majandustegevusteate nr: 168877.

Registreeru koolitusele

 

Tutvu Töötukassa toetusvõimalustega töötavale inimesele:

Tsükkel 1
Final Quiz