Katrin Hauk
Psühholoog, koolitaja

Tutvustus

Katrinil on Tartu Ülikooli magistrikraad suhtlemispsühholoogias. Lisaks õpingutele Tartu Ülikoolis omandas ta Holistilise Teraapia Instituudis holistilise terapeudi eriala. Ta on läbinud täienduskoolitusi lahenduskeskse lühiteraapia ja nõustamise kognitiivsete meetodite alal nii Soomes kui ka Saksamaal.

Katrin on psühholoog, koolitaja, nõustaja ja holistiline terapeut. Tal on erapraksis holistilise terapeudina, kus ta võtab kliente vastu nii eesti kui vene keeles. Nõustajana on ta mitmeid aastaid teinud koostööd ka Töötukassa klientidega. Katrin on varasemalt töötanud 9 aastat Tartu Kaubamaja kliendisuhete programmi juhi ja turundusjuhina ning leiab, et tegutsemine otse praktilise elu keskel on koolitajale ülimalt vajalik ja väärtuslik kogemus. Koolitajana on ta praktiseerinud pikaajaliselt ning selle aja jooksul on koolitusteemade ring olnud lai: nõustamisoskused, meeskonnatöö, tasakaalu ja harmoonia loomine elus, äriläbirääkimised, klienditeenindus, enesekehtestamine, suhtlemisoskused, konfliktide reguleerimine ja lahendamine, loovuse meetodid ja nende rakendamine. Ning antud loetelu on vaid osa läbiviidud koolituste teemadest.

Oma maailmavaate võtab Katrin kokku nii: "Siiani on elu mu teele toonud inimesi, tänu kellele ma usaldan seda maailma ja iseennast. Arvan, et see on väga oluline – maailma ja enda usaldamine, see avab ressursse.”