Erle Jõema, MSc
Tervisejuht, toitumisnõustaja
+372 5661 7300

Tutvustus

Tervisejuht-toitumisnõustajana koolitan tervisliku eluviisi ning toitumise teemadel. Peamisteks klientideks on ettevõtted, kes soovivad panustada oma töötajate tervisealase teadlikkuse suurendamisse. Lisaks olen viimase 5 aasa jooksul koolitanud toitumisnõustajaid Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis.

Tasakaalustatud toitumise kõrval pean oluliseks mõtete ja emotsioonidega tegelemist, stressiga toimetulekut, piisavat uneaega ning mõõdukat füüsilist aktiivsust. Tervise ja heaolu toetamisel on olulise tähtsusega meid ümbritsev keskkond. Igapäevaste õigete (toidu)valikute tegemine võib muuta meid tervemaks, energilisemaks ja vitaalsemaks. Õiged valikud saavad alguse teadlikkusest!

Toitumisnõustajaks õppisin Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis, läbides lisaks mitmeid toitumisteraapia loenguid. Lisaks olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis tervisejuhi eriala ja oman toitumisnõustaja kutsetunnistust (tase 5). Tallinna Ülikoolis olen läbinud kõrvaleriala „Täiskasvanute koolitaja“ õppeained ning omandanud täiskasvanute koolitaja kutsetunnistuse (tase 5). Kõrghariduse omandasin Tallinna Tehnikaülikoolis Majandusteaduskonnas Ärikorralduse õppesuunal. Varasemalt olen töötanud finantsvaldkonnas.

Olen Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse tegevliige ja Eesti Tervisedenduse Ühingu liige.

Ilmunud kirjutised:

K. Holsting, E. Jõema. „Lihtsad smuutid“
Jõema, E. Vähese une ja kehakaalu vahelised seosed. Toitumisteraapia 2013, 8, 23-24