Kadi Kütt

Tutvustus

Kadi Kütt on holistilise regressiooni terapeut, nõustaja, koolitaja ja kirjutaja, kes innustab kõigi oma tegevustega liikuma inimesi elurõõmu, enesega rahulolu ja suurema eheduse suunas. Kadil on Tallinna Ülikoolist õpetaja kutse ja organisatsioonikäitumise magistrikraad ning Holistika Instituudist holistilise regressiooni terapeudi kutse.

Suure osa oma tööelust on Kadi tegutsenud juhtimise ja töötajate arendamise vallas. Ta on olnud personalijuht, koolitaja ja ülikooli lektor ning suure jaekaubandusketi personali- ja teenindusdirektor. Alates 2009. aastast võtab ta vastu teraapiakliente ning viib läbi vaimse tervise teemalisi koolitusi ja õpitubasid (https://joogateraapia.ee/).

Erinevate vaimse tervise teemade seas on Kadi töödes esikohal ärevus, eneseusk ja enese väärtustamine. Oma artiklites (https://joogateraapia.ee/blogi) ja raamatus „Ärevuse vari. Teekond hingehaavadest paranemise ja enese väärtustamiseni“ (Pilgrim 2019) uurib ta tänapäeva „vähktõve“ ärevushäire pinnapealseid ja sügavamaid põhjusi ning mõtiskleb endasse uskumise ja enda väärtustamise teemadel, sest just need on vaimsete probleemide, sh ärevuse tõhusaimaks ravimiks.

Scroll to Top