KategooriaTäiskasvanute huvikoolitus
Toimumisaeg21.03.2018 - 25.04.2018
Hind126€
OstaRegistreeru

Facebook

Tegusate toiduklubi on kuueosaline kursus, mille käigus saad ärksa meele ja reipa keha!

Kõige lihtsamalt öeldes on tegu praktiliste kooskäimistega, kus valmistatakse koos maitsvaid ja üllatavalt lihtsaid ning kiireid toite aga räägitakse ka erinevatest tervist ja toitumist puudutavatest teemadest.

Toiduklubi sobib kõigile neile aktiivsetele inimestele, kes naudivad häid maitseid ja tervislikke roogasid aga ei raatsi sellele ülemäära palju aega kulutada. Selleks, et kursus veelgi praktilisem oleks, saavad osalejad kaasa iganädalase menüü, mida kodus järgi proovida!

Tule ja saa osa mõnusast seltskonnast, maitsvatest roogadest ning uutest teadmistest!

 

NÄDALATEEMAD:

VALIKUD TOIDULAUAL

Räägime sellest, kuidas meie igapäevased valikud mõjutavad meie organismi. Räägime toksiinidest toidus ning maksa ja seedimise toetamisest. Hiina meditsiin ütleb, et pole mõtet ravida, kui seedimine pole korras. Seedeprobleemide korral kuhjuvad organismis jääkained ja võivad tekkida põletikud, mis omakorda panevad meie keha rasva ladestama. Kõigele lisaks asub meie immuunsüsteem põhiliselt seedetraktis. Selles loengus kuuled organismi koormavate ühendite vältimise kohta ja sellestki, kuidas keha toiduga toetada.

TASAKAAL TOIDUST

Teatud terviseprobleemid, meeleolu kõikumine ja kehakaalu tõus on tihti tingitud sellest, et hormoonid on tasakaalust väljas. Andes kehale neid toitained, mida ta vajab, aitame kaasa ka hormoonaalse tasakaalu taastamisele, heale enesetundele ning ootamatult võime märgata ka salendavat efekti. Seda kõike toitu ning söömist nautides.

OLED SEE, MIDA SUUDAD OMASTADA

Öeldakse, et sa oled see, mida sa sööd. Õigem oleks aga öelda, et sa oled see, mida sa suudad omastada. Iga inimene on individuaalne- mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. Oluline on, et me söödud toidu täielikult ära seedida suudaksime ning sellest ka kõik vajalikud toitained omastada. Juttu tuleb varjatud toidutalumatusest.

KIIRE PÄEVA TOIDUD

Meil kõigil on aegajalt kiirus taga ning töökohustused virnas ootamas. Vahel lihtsalt ei ole aega ise süüa teha. Sellel korral vaatame, millised toidud valmivad ülikiiresti ning sobivad tööle/kooli/väljasõidule kaasa võtmiseks. Samuti käime üle poodide toiduvalikud- mida saab kiiresti kaasa haarata ning mis oleks samal ajal ka tervislik?

TOIT JA TERVIS

Toidul on suur mõju meie tervisele ja enesetundele. Niisamuti tasuks teadlikuid valikuid teha ning toiduga toetada lihtsamate terviseprobleemide korral. Sellega, kuidas või mida me sööme, saame teinekord palju oma enesetunnet parandada ning sümptomeid leevendada.Räägime sellest, kuidas ja milliseid toite erinevate levinumate ja toiduga mõjutatavate haiguste korral eelistada. Lisaks tuleb juttu toortoidust, väetoitudest, idudest ja paljust muust, mis võib väsimuse alla vajunud keha uuesti õitsele puhkema panna.

TEEME ELU MAGUSAKS

Me kõik tahame vahest midagi head ja magusat nautida. Kuidas seda aga teha ilma süütundeta? Räägime erinevatest suhkrutest, magusainetest ja sellest, mis võib peituda painava magusaisu taga. Õpime valmistama magustoite, mis rahuldavad magusaisu ilma kehakaalule liiga tegemata ning boonusena on täis ka kasulikke toitaineid.

 

Pildid eelmistelt kursustelt:

 

Klientide tagasiside

Hind:

Kogu kursuse osalustasu 126 eurot, mis sisaldab loengumaterjale, retsepte, nädalamenüüsid, toidu valmistamist ja söömist. Osaledes üksikutel loengutel, on osalustasu 23 eurot kord.

Osalustasu sisaldab:

  • loengumaterjale ja retsepte
  • toiduaineid
  • osalemist toiduvalmistamisel ja selle ühisel söömisel
  • 6 nädala näidismenüüsid

Kursuselt saadav info on lihtne ja praktiline!

Toimumiskoht ja -ajad:

TALLINNAS alustab klubi 21. märtsil. Kohtumised toimuvad kord nädalas, kolmapäeviti, 21. märts – 25. aprill kell 18.00-20.00, “Vürts” koolitusruumis (Vana-Kalamaja 17). Kursus kestab kokku 6 nädalat. Tallinna kursust viib läbi toitumisnõustaja Kärt Jalajas.

REGISTREERUN TALLINNA KURSUSELE

TARTUS alustame klubiga 25. aprillil! Kohtumised toimuvad kord nädalas, kolmapäeviti, 25. aprill – 30.mai kell 18.00-20.00, Vaksali 17a-203, Nutrilligent koolitusklassis. Tartu kursust viib läbi toitumisnõustaja Tuuli Taimur.

REGISTREERUN TARTU KURSUSELE

Vajalik eelregistreerimine, mida saab Tartu kursusele teha ka aadressil tuuli@rahvatervis.ee, telefonil +372 5680 4787 ja Tallinna kursusele kart@rahvatervis.ee, telefonil +372 5341 3191.

Tsükkel 1
Final Quiz