KategooriaTäiskasvanute huvikoolitus
Toimumisaeg01.11.2017 - 06.12.2017
Hind126€
OstaRegistreeru

Facebook

Soovid vaheldust igapäevastele toitudele või muuta toidulauda tervislikumaks aga puuduvad ideed? Või tahaksid lahti saada mõnest lisakilost puusal? Sammu edasi kerge ja reipana!

Kuueosalisosaline kursus koosneb iga kord nii loengust kui ka praktilisest töötoast. Loengutel saadakse teadlikumaks oma toiduvalikutest ning töötubades kokatakse iga kord vastavalt käsitletavale teemale midagi maitsvat, mis tervist, enesetunnet, meeleolu ja immuunsüsteemi toetab.

Iga nädal saab kaasa nädala toitumiskava, mis aitab toiduvalikute muutmise ja päevamenüü planeerimise veelgi lihtsamaks muuta.

 

KOHTUMISTEL KÄSITLETAVAD TEEMAD:

MÜRKIDEST VABAKS

Hiina meditsiin ütleb, et pole mõtet ravida, kui seedimine pole korras. Seedeprobleemide korral kuhjuvad organismis jääkained ja võivad tekkida põletikud, mis omakorda panevad meie keha rasva ladestama. Kõigele lisaks asub meie immuunsüsteem põhiliselt seedetraktis. Selles loengus omandatakse teadmisi organismi koormavate ühendite vältimise kohta ja keha puhastamisest looduslähedase toidu abil.

HORMOONID KONTROLLI ALLA

Teatud terviseprobleemid, meeleolu kõikumine ja kehakaalu tõus on tihti tingitud sellest, et hormoonid on tasakaalust väljas. Keha toites ja läbi hormoonaalse tasakaalu taastamise tagame hea enesetunde ning ootamatult võime märgata ka salendavat efekti. Seda kõike toitu ning söömist nautides.

SA OLED SEE, MIDA SUUDAD OMASTADA

Öeldakse, et sa oled see, mida sa sööd. Õigem oleks aga öelda, et sa oled see, mida sa suudad omastada. Iga inimene on individuaalne- mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. Oluline on, et me söödud toidu täielikult ära seedida suudaksime ning sellest ka kõik vajalikud toitained omastada. Juttu tuleb varjatud toidutalumatusest.

KAASAVÕETAVAD LÕUNASÖÖGID

Meil kõigil on aegajalt kiirus taga ning töökohustused virnas ootamas. Vahel lihtsalt ei ole aega ise süüa teha. Sellel korral vaatame, millised toidud valmivad ülikiiresti ning sobivad tööle/kooli/väljasõidule kaasa võtmiseks. Samuti käime üle poodide toiduvalikud- mida saab kiiresti kaasa haarata ning mis oleks samal ajal ka tervislik?

TOITUMINE ERINEVATE TERVISEPROBLEEMIDE KORRAL

Toitumisel on suur mõju meie tervisele ja enesetundele. Teatud terviseprobleemide korral võib see, kuidas ja mida me sööme, oluliselt kas süvendada või leevendada haiguse sümptomeid ja tugevust. Räägime sellest, kuidas ja milliseid toite erinevate levinumate ja toiduga mõjutatavate haiguste korral eelistada. Lisaks tuleb juttu toortoidust, väetoitudest, idudest ja paljust muust, mis võib väsimuse alla vajunud keha uuesti õitsele puhkema panna.

TEEME ELU MAGUSAKS

Me kõik tahame vahest midagi head ja magusat nautida. Kuidas seda aga teha ilma süütundeta? Räägime erinevatest suhkrutest, magusainetest ja sellest, mis võib peituda painava magusaisu taga. Õpime valmistama magustoite, mis rahuldavad magusaisu ilma kehakaalule liiga tegemata ning boonusena on täis ka kasulikke toitaineid.

 

Pildid eelmistelt kursustelt:

 

Klientide tagasiside

Hind:

Kogu kursuse osalustasu 126 eurot, mis sisaldab loengumaterjale, retsepte, nädalamenüüsid, toidu valmistamist ja söömist. Osaledes üksikutel loengutel, on osalustasu 23 eurot kord.

Osalustasu sisaldab:

  • loengumaterjale ja retsepte
  • toiduaineid
  • osalemist toiduvalmistamisel ja selle ühisel söömisel söömisel
  • 6 nädala näidismenüüsid

Kursuselt saadav info on lihtne ja praktiline! Sobib ka neile, kes soovivad 6 nädalat hiljem 3-6 kg kergemad või paremas füüsilises vormis olla.

Toimumiskoht ja -ajad:

TARTUS alustame uuesti sügisel. Kohtumised toimuvad kord nädalas, teisipäeviti, 10. okt – 14. nov kell 17.30-19.30, Nutrilligenti koolitusklassis, Vaksali 17a-203. Kursus kestab kokku 6 nädalat.

REGISTREERUN TARTU KURSUSELE

TALLINNAS toimub kursus 1. nov – 6. dets kell 18.00-20.00. Koolitus toimub Biomarketi kontoris, Peetri 11. Kohtutakse kuuel järjestikusel kolmapäeval.

REGISTREERUN TALLINNA KURSUSELE

Vajalik eelregistreerimine aadressil tuuli@rahvatervis.ee või telefonil +372 5680 4787.

Tsükkel 1
Final Quiz