+372 5557 4423 siret@rahvatervis.ee

Koolitusruum

 Koolitusruum Tallinnas

Tallinnas toimuvad koolitused enamasti RA Koolitused koolitusruumis, Väike-Paala 1, 5. korrusel, mis asub Tallinna bussijaama ja Ülemiste raudteejaama läheduses.

  • Peterburi teel asuvasse Väike-Paala peatusesse sõidavad bussid nr 12 (Väike-Õismäe – Priisle) nr 54 (Estonia – Kurina) ja nr 55 (Kivisilla – P.Pinna) ning
  • tramm nr 2 (Kopli- Suur-Paala), nii bussi-kui trammipeatused asuvad kohe maja kõrval.
  • Trammiga nr 4 (Tondi – Lennujaam) saab Majaka tänava otsa (peatus Majaka). Sealt on meie juurde mööda Peterburi teed jalgsi kõndida ca 700 m (10 min).
  • Hoone ees ja kõrval asub suur parkla. Koolitusel osalejatele ja lektoritele on tähistamata kohtadel parkimine tasuta. TÄHELEPANU! Maja all olevasse siseparklasse (tõkkepuuga) palume mitte siseneda!

Majas asub Paala Puhvet, kus on võimalus lõunat süüa ning lisaks asub läheduses mitmeid erinevale maitsele sobivaid toitlustusasutusi. Kohapeal on olemas kööginurk koos külmkapi ja mikrolaineahjuga.

 

Koolitusruum Tartus

Tartus toimuvad koolitused, seminarid ja töötoad hubases koolitusruumis, mis mahutab kuni 15 inimest.

Ruumi sisustavad lauad, mida saab vajadusel eest ära tõsta ja nii tavalised kui ka klapplaudadega toolid. Kasutada on tahvel, projektor ja kõlarid. Ruumi on võimalik ümber paigutada U-kujuliselt, teatri- või koosolekustiili. Olemas on ka kööginurk koos kõigi vajalike seadmete ja toidunõudega.

Majas tegutseb kohvik, kus pakutakse lõunasööki.

Asukoht: Vaksali 17a-203, Tartu

Koostöövõimaluste uurimiseks võta ühendust siret@rahvatervis.ee või 5557 4423.