Kristel Päll, MA
Psühholoog, koolitaja

Tutvustus

Ma arvan, et minu psühholoogiks saamise lugu algas juba 9.klassis, mil jõudsin teadmiseni, et minust saab tulevikus psühholoog. Sellest teadmisest lähtuvalt tegin oma keskkooliaegsed otsused ja jõudsin õppima Tallinna Ülikooli, kus sain nii bakalaureuse- kui magistrikraadi psühholoogias. Oma ülikooliõpingute ajal läbisin kunstiteraapiate algkursuse ning spetsialiseerusin kooli- ja nõustamispsühholoogia valdkonnas.

Tänaseks on mul töökogemus I tasandi koolipsühholoogina Roosna-Alliku, Ambla, Imavere, Koigi ja Retla-Kabala koolidest. Alates 2012.aastast olen teinud koostööd Eesti Massaazi- ja Teraapiakooliga, kus olen lugenud “Spordipsühholoogia”, “Neuropsühholoogia alused” ja “Üld- ja arengupsühholoogia alused” loenguid. Lisaks teinud koolitusi kriisi-, motivatsiooni-, lähisuhetepsühholoogia ja konfliktilahenduse teemadel. Hetkel olen osalemas perekonna psühhoteraapia spetsialiseerumiskoolitusel, mis annab mulle võimaluse ja oskuse tulevikus läbi viia pere- ja paariteraapiaid. Lisaks psühholoogitööle olen ma ka personaal- ja rühmatreener Meriton Spordiklubis. Treeneritööd olen teinud juba ligi 10 aastat.

Mind on minu töös palju aidanud kolm peamist mõtet:
*Inimene on üks tervik ning terveks olemise juures on oluline eelkõige hoolitseda iseenda füüsilise ja psühholoogilise tervise eest.
*Inimese heaolu ning toimetuleku kvaliteeti mõjutavad teda ümbritsev süsteem ja seal valitsevad suhted, seega on oluline osata neid suhteid märgata ja juhtida.
*Võta aega ja anna aega!”